.

.

Wallидна визија Тесин повеќебојна цветна геометриска позадина

Wallидна визија Тесин повеќебојна цветна геометриска позадина

DEN 799.84
Износ

Се состои од рачно насликано дијамантско печатење споени со убави цвеќиња, оваа геометриска шема има чудно и сонувачко чувство. Неговата живописна палета на штипки, зеленило, блуз и жолти создаваат безвременска шведска позадина. Тесин е необјавена, не ткаена мешавина позадина. Незавиден материјал за мешавина од мешавина; 10,5-во повторување, директен натпревар; Перење и влажно распрскувано; 21-во долга ролна од 33 метри; Опфаќа околу 57,8 квадратни метри.

R

Им се допаѓа и на купувачите