.

.

Кенет Jamesејмс Кеика бакар јапонски цветни позадина

Кенет Jamesејмс Кеика бакар јапонски цветни позадина

DEN 168.96
Износ

Јапонски дизајн на цветна позадина се вметнува во антички тајни за убавина. Скапоцена бакарна текстура, остроумен под силуета од роза од Таупе Браун. Неоткриен не ткаен материјал; 25.2-во повторување, натпревар со капка; Перење и стрипт; 20,5-во долга ролна од 33 метри; Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

R

Им се допаѓа и на купувачите