.

.

Цветна позадина на костен од костен од wallид

Цветна позадина на костен од костен од wallид

DEN 2682.08
Износ

Додадете допир на каприц во просториите со оваа сонувачка цветна позадина. Неговиот раскошен ботанички принт, во кој има светло чеша, бел и розов цвеќиња од костен, има смел и свеж изглед. Блузот на костен е непостојана, не ткаена позадина за мешавина. Незавиден материјал за мешавина од мешавина; 21-во повторување, натпревар со капка; Перење и влажно распрскувано; 21-во долга ролна од 33 метри; Опфаќа околу 57,8 квадратни метри.

R

Им се допаѓа и на купувачите