.

.

Chesapeake Rosemoor розова земја цветни позадина

Chesapeake Rosemoor розова земја цветни позадина

DEN 1.67
Износ

Розово розова земја цветни позадини од Чесапикеј. Романтична ботаничка патека на деликатни розови цвеќиња. Инспирирајте ја шармантната куќа за бегство со оваа прекрасно цветана wallидна хартија што носи свежо лето блаженство на wallsидови. Русемор розова земја цветни позадина е подготвен лесен материјал за wallsидови. Оваа позадина има повторување од 20,5 инчи со директен натпревар и е и миење и строго. Позадината доаѓа на ролна што мери 20,5 инчи за 33 стапки и опфаќа околу 56,4 квадратни метри. Позадините на Чесапикеј се класично убави. Секоја колекција се фокусира на тематско влијание, користејќи познати мотиви и разноврсни отпечатоци за да ја фати суштината на стилови како крајбрежната шик, француската земја, рустикалниот шарм и традиционалната елеганција. Висококвалитетните модели се дизајнирани да бидат трајни и безвременски. Chesapeake Merchandising Rosemoor Pink Country Country Floral Wallpaper подготвен лесен материјал за wallsидови. Активирајте ја пастата со натопување позадина во вода. Еколошка подлога за позадина. Без винил, без ПВЦ или VOC и се отпечати со мастила засновани на вода. 20,5 инчи Повторете, директен натпревар. Создава хоризонтална секвенца на шема. Перење и стриптиран. Исчистете лесно со сунѓер или влажна крпа. Сува лента од wallидот без да остави поддршка зад себе. 20,5 инчи од 33 стапала долга ролна. Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

R

Им се допаѓа и на купувачите