.

.

Чесапик Шелби руменило калико цветни позадина

Чесапик Шелби руменило калико цветни позадина

DEN 168.96
Износ

Шелби руменило калико цветни позадина од Чесапикеј. Дизајнирано во среќна шик палета, овој калико цветен wallид што покрива поканува топла аура на wallsидовите во минијатурирана трага од шарени цвеќиња. Позадините на Чесапикеј се класично убави. Секоја колекција се фокусира на тематско влијание, користејќи познати мотиви и разноврсни отпечатоци за да ја фати суштината на стилови како крајбрежната шик, француската земја, рустикалниот шарм и традиционалната елеганција. Висококвалитетните модели се дизајнирани да бидат трајни и безвременски. Подготвен материјал за лесни wallsидови; Нема повторување, случаен натпревар; Перење и стрипт; 20,5-во долга ролна од 33 метри; Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

R

Им се допаѓа и на купувачите