.

.

Отстранлива Позадина 3ft 2ft-Портокалово Зелени Цвеќиња Пеперутка Елегантна Градина Пролет Прилагодено Претходно залепена Позадина Со Лажица

Отстранлива Позадина 3ft 2ft-Портокалово Зелени Цвеќиња Пеперутка Елегантна Градина Пролет Прилагодено Претходно залепена Позадина

DEN 1.33
Износ

Отстранлива Позадина Активирана Со Вода Портокалово Зелени Цвеќиња Пеперутка Елегантна Лажица Отстранливата Претходно Залепена позадина е долготрајна и целосно отстранлива, што ја прави идеална за детски соби, расадници и места за изнајмување. Со Лажица, можете да се поврзете со уметници од целиот свет. Секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е нарачана во САД само за вас! Силно препорачуваме да нарачате тест-своч пред да се обврзете на целосни ролни. Иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата и обемот на овој дизајн, компјутерските монитори не се најдобриот начин да се утврди како ќе изгледа дизајнот лично. Исто така, важно е да го тестирате лепилото на вашата единствена површина. Претходно залепена позадина со самолеплива подлога активирана со вода, едноставно натопете со вода и измазнете ја на површината. Целосно отстранлив и лесен за инсталирање; совршен за изнајмувачи, детски соби, кујни и расадници. Направено по нарачка во САД со еколошки мастила на база на вода, фсц сертифицирана хартија, формалдехид, фталат и пвц-бесплатно. Не е наменет за употреба на текстурирани ѕидови, за најдобри резултати инсталирајте на цврсти ѕидови со светла боја каде бојата или прајмерот целосно се излечиле, избегнувајте бои што се перат или "нелепливи".

R

Им се допаѓа и на купувачите