.

.

Чесапик Медисон Злато Јакоби Позадина

Чесапик Медисон Злато Јакоби Позадина

DEN 127.84
Износ

Медисон Голд Јакобеан Позадина Од Чесапик. Оваа тен позадина има извонреден мудрец, мерло и сива јакобска шема. Лисјата и стеблата имаат прекрасни златни акценти. Медисон е неткаен, непастен позадина. Медисон Голд Јакоби Позадина е непастен неткаен материјал. Оваа позадина има повторување од 10,5 инчи со натпревар за паѓање и може да се пере и да се соблекува. Позадината доаѓа на ролна со димензии 20,5 инчи на 33 стапки и покрива околу 56,4 квадратни метри. Чесапик позадини се класично убави. Секоја колекција се центрира околу тематско влијание, користејќи познати мотиви и разноврсни отпечатоци за да ја долови суштината на стиловите како крајбрежен шик, француска земја, рустикален шарм и традиционална елеганција. Висококвалитетните обрасци се дизајнирани да бидат трајни и безвременски. Чесапик Малопродажба Медисон Голд Јакобеан Позадина Неплоден неткаен материјал . Залепете го ѕидот . Направено од влакнест материјал . 10,5 инчи повторете, пад натпревар . Создава дијагонална шема секвенца . Перење и соблекување . Лесно исчистете со сунѓер или влажна крпа . Сува лента од ѕидот без да остави никаква поддршка зад себе . 20,5 инчи на 33 стапки долга ролна . Покрива околу 56,4 квадратни метри.

R

Им се допаѓа и на купувачите