.

.

Студио со сина месечина 3Д wallид цвета декор кора и лепење руменило садови цвеќиња од хартија

Студио со сина месечина 3Д wallид цвета декор кора и лепење руменило садови цвеќиња од хартија

DEN 223.52
Износ

Овие лепливи акценти на 3Д wallидови се прекрасни рачно изработени цвеќиња од хартија со креп, со вистинска количина на DIY за да се создаде зачудувачки приказ на wallидот, акцентирање на позадината и додавање на тој поп боја и интерес со подобрување на многу различни површини. Секое од 12 -те руменило цвеќиња на зелено лиснато стебло има мала леплива точка за да се става на wallидот или посакуваната површина. Толку лесно… само излупете и лепете! Поставете ги вертикално или хоризонтално, наредете ги како букет, ставете ги околу wallидната уметност; Постојат неограничени можности за декор на wallидови. Набавете повеќе пакувања за да направите акцент на бујна градинарски wallид. 3Д wallидни цветања Декор кора и стапче за црвенило крева хартија цвеќиња (сет од 12), од студиото на сина месечина : едноставна за употреба-без-меса, самолеплива апликација; Нанесете на чисти, не-порозни површини. Декор за цвеќиња од 3 wallидови - Цвеќиња со wallидови од хартија создаваат моментална надградба на декор до насликани wallsидови, позадина, мебел и многу повеќе. Разновидни опции за прикажување - цвеќињата од wallидна хартија се совршени за спални соби, простории за живеење и трпезарија, работни места, соблекувални, расадници и простории за деца. Идеални украси за забави - Цвеќиња од хартија од креп прават прекрасни украси за забави за специјални прилики, тушеви, родендени, годишнини и многу повеќе.

R

Им се допаѓа и на купувачите