.

.

Импресионистички Цветни Позадина

Импресионистички Цветни Позадина

DEN 784.00
Износ

Инспирирана од возбудливото модерно уметничко движење, модерната уметничка колекција На Позадини Од Јорк Ѕидни Облоги ја издвојува традицијата и се осмелува да истражува и експериментира со апстракцијата. Произведена на surrestripé, уникатна подлога со високи перформанси, оваа ултра лесна отстранлива позадина е загарантирана лесна за инсталирање и лесна за отстранување; едноставно користете вода за активирање. Се чини дека големите цветови се раствораат еден во друг како акварели на дожд, создавајќи Импресионистичка Цветна Позадина, визија слична на соништата за мешани нијанси. Спакувани и продадени како двојна ролна. Димензии : 20.5 во. х 33 стапки. = 56 квадратни стапки. Претходно залепена, потопете лента во вода за да ја активирате пастата за брзо и лесно нанесување. Се перат и лесно се чистат со сунѓер, благ сапун и вода. Позадината е соголена и може да се отстрани во суви ленти од правилно подготвени ѕидови. 20.5 во. Повторете; Пад Натпревар.

R

Им се допаѓа и на купувачите