.

.

Насловна Морничава Црна Цветни Непастени Неткаен Позадина, 20.5-во од 33-фт, 56. квадратни. фт

Насловна Морничава Црна Цветни Непастени Неткаен Позадина, 20.5-во од 33-фт, 56. квадратни. фт

DEN 2.00
Износ

Нежните сиви цветови цветаат на богата таупе позадина. Витките гранчиња и стилот на акварел создаваат дизајн инспириран од чиноизерија. Моррибл е непастирана, неткаен позадина. Стилски и еклектичен, Home дома дизајни комбинираат уметнички талент со прекрасни боемски и глобални стилови. Непастен неткаен материјал. 20.9-во повторување, директно совпаѓање. Перење и соблекување. 20,5-во со 33 стапки долга ролна. Покрива околу 56,4 квадратни метри.

R

Им се допаѓа и на купувачите