.

.

Чесапик Најтингел Јаглен Цветни Патека Позадина

Чесапик Најтингел Јаглен Цветни Патека Позадина

DEN 2.00
Износ

Внесете класичен, француски шарм во вашиот простор со оваа прекрасна цветна позадина за патеки. Врапчињата седат покрај цветните лози што се качуваат додека пеперутките треперат, деталите потпишани во сива боја на јаглен наспроти бела вештачка ленена позадина. Најтингел е претходно залепена, сигурна лента позадина. Претходно залепен сигурен материјал за лента. 20.5-во повторување, половина капка натпревар. Перење и влажно соблекување.

R

Им се допаѓа и на купувачите