.

.

Блузи за жени борниу, Женски Есенски Зимски Секојдневни Маици Врвови Со Туника Со Долги Ракави Предна Блуза На Екипажот Пуловер За Жени Моден Клиренс

Блузи за жени борниу, Женски Есенски Зимски Секојдневни Маици Врвови Со Туника Со Долги Ракави Предна Блуза На Екипажот Пуловер

DEN 329.12
Износ

Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењестилски и моден дизајн ве прават попривлечни сигурен сум дека ќе ви се допадне! Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона. Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Сезона : Лето,Пролет,Fall,Зимски Пол : Женска Пригода : Дневен Материјал : Полиестерстил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 КОМПЈУТЕР Женски Блузи Женска Fashion И Зимска Мода : зимска женска секојдневна Маица со долги ракави корсет врвот круг вратот кошула пуловер портокал М.Материјал : Изработен Од Мек, Лесен Материјал Што Дише, Женски Летни Врвови Е Многу Удобен За Носење Во Текот На Целиот Ден. Појавување : оваа пролет/fall/зима блузи за жени совршени за спарување со слаби фармерки, хеланки, здолништа, чизми, потпетици или патики за секојдневен изглед. Прилика : Маица/Блузи со Долги ракави за жени е одлична за шопинг, забава, работа, канцеларија, ноќно излегување, состанок, одмор, секојдневен изглед итн. Забелешка : ве Молиме погледнете ја сликата или описот на табелата со големини за да ја изберете вистинската големина за вас.

R

Им се допаѓа и на купувачите