.

.

Кошули Со Долги Ракави За Жени Со Средна Маица Жени Мода Долги Ракави Надвор Од Рамото Еднобојно Копче Плетете Обична Маица Врвна Лента За Вратоврска

Кошули Со Долги Ракави За Жени Со Средна Маица Жени Мода Долги Ракави Надвор Од Рамото Еднобојно Копче Плетете Обична Маица

DEN 332.48
Износ

Пол : Женски. Повод : Повик. Дебелина : Стандард. Пакетот Вклучува : 1 ЕЕЗ Жени Топлонг Ракав плус Маици Памучна Активна Јакна Женски Жени Со Долги Ракави Краток Пакет Дами Табела За Вежбање : . Големина : S Биста : 154cm/60.63" Рамо До Ракав : 67cm/26.38" Должина : 64cm/25.20"Големина : M Биста : 158cm/62.20" Рамо До Ракав : 68cm/26.77" Должина : 65cm/25.59"Големина : L Биста : 164cm/64.57" Рамо До Ракав : 69см/27.17" должина : 66см/25.98"големина : xl биста : 170см/66.93" рамо до ракав : 70см/27.56" должина : 67см/26.38"големина : xxl биста : 176см/69.29" рамо до ракав : 71см/27.95" должина : 68см/26.77" повод : Одмор/ работа/ училиште/ забава/ На отворено/ Секојдневен Живот/ Каузална/ улица/ шопинг итн маица за деколте жените чипка блузи за жени туника блузи Пакет долги ракави спортска маица жени праска блузи жени. Материјалот За Кошули е Многу Удобен,мек,растеглив,дише и пријателски за Кожата.Многу Удобно За Носење, Лесен Материјал Чипка Секојдневен Пад Копче Прозорци Жени Фустан Кошули Жени Дуксер Лактот Ракав Врвови Жени. Материјалот За Кошули е Многу Удобен,мек,растеглив,дише и пријателски за Кожата.Многу Удобно За Носење, Лесен Материјал Чипка Секојдневен Пад Копче Прозорци Жени Фустан Кошули Жени Дуксер Лактот Ракав Врвови Жени. Материјалот За Кошули е Многу Удобен,мек,растеглив,дише и пријателски за Кожата.Многу Удобно За Носење, Лесен Материјал Чипка Секојдневен Пад Копче Прозорци Жени Фустан Кошули Жени Дуксер Лактот Ракав Врвови Жени. Материјалот За Кошули е Многу Удобен,мек,растеглив,дише и пријателски за Кожата.Многу Удобно За Носење, Лесен Материјал Чипка Секојдневен Пад Копче Прозорци Жени Фустан Кошули Жени Дуксер Лактот Ракав Врвови Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите