.

.

Кошули со долги Ракави За Жени Дозвола За Продажба Жени Обична Маица Со Долги Ракави Со Кружен Врат Цветни Печатени Копчиња Блуза Блузи Подароци За Жени

Кошули со долги Ракави За Жени Дозвола За Продажба Жени Обична Маица Со Долги Ракави Со Кружен Врат Цветни Печатени Копчиња

DEN 487.52
Износ

Жени Обична Маица Со Долг Ракав Кружен Врат Цветни Печатени Копчиња Блуза Врвовикарактеристики : 1. Ова ќе биде нешто посебно во оваа сезона, меките материјали ќе ви донесат удобност и релаксација.41" Должина : 68cm/26. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Големина : XL Големина.80 "Ракав : 60cm/23. Големина : Л Големина. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.35 " Тихлмк Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола За Продажба Жени Обична Маица Со Долги Ракави Тркалезни Копчиња Со Цветни Печатени Копчиња Блуза Блузи Подароци за Жени. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96cm/37.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.

R

Им се допаѓа и на купувачите