.

.

Летни Основни РАБОТИ Отемрцлок Женска Цевка Топ Еднобојна Прерамка Секси Врв Црна С

Летни Основни РАБОТИ Отемрцлок Женска Цевка Топ Еднобојна Прерамка Секси Врв Црна С

DEN 223.84
Износ

Женски Цевка Врвот Еднобојна Прерамка Секси Врвна Карактеристика : увезенотворен и блискокарактеристики : овој женски врв е забавен и симпатичен секојдневен врв за жените.Материјал : оваа облека е изработена од плетена. Мека, удобна за носење, дише и пријателска за кожата. Не е лесно да се намали по миењето.Повод : оваа женска облека е погодна за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Овој врв можете да го користите како секојдневен врв.СОВРШЕН ПОДАРОК : овој џемпер е совршен за жени од сите возрасти. Можете сами или да му дадете на овој женски џемпер како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : слободно време : Редовно Вклопување : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1x Женски top Size USUKEUBust Sleeve Length S483470-100cm/27.56-39.37"29cm/11.42"36cm/14.17"M6103674-104cm/29.13-40.94"30cm/11.81"37cm/14.57"L8123878-108cm/30.71-42.52"31cm/12.20"38cm/14.96"XL10144082-112cm/32.28-44.09"32cm/12.60"39cm/15.35"XXL 12164286-116cm/33.86-45.67"33cm/12.99 " 40cm/15.75" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 70-100cm/27.56-39.37"Sleeve : 29cm/11.42"Length : 36cm/14.17"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 74-104cm/29.13-40.94"Sleeve : 30cm/11.81"Length : 37cm/14.57"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 78-108cm/30.71-42.52"Sleeve : 31cm/12.20"Length : 38cm/14.96"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 82-112cm/32.28-44.09"Sleeve : 32cm/12.60"Length : 39cm/15.35"Size : XXL САД : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 86-116cm/33.86-45.67"Ракав : 33cm/12.99"Должина : 40cm/15.75" Големина шема : Големина : S САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 70-100cm/27.56-39.37" Ракав : 29cm/11.42" ДОЛЖИНА : 36СМ/14.17" КУПЕТЕ го овој фустан, можете да станете и следниот инфлуенсер за улично носење. Елегантни Карактеристики На Стилот На Облекување, Направете Го Овој Секојдневен Фустан Погоден За Сите Прилики, Без Разлика На Свечена Или Секојдневна Или Забава Или Клупска Свадба Дури И Работа Или Канцеларија. Постојат многу бои за да изберете. Совети за носење : Модерен И Стилски Дизајн Е Совршен За Да Одговара со Вашите Омилени Хеланки, Џеги, Панталони, Здолништа, Панталони и сл. Ве молиме погледнете ја табелата со големини за големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите