.

.

Ноила Дами Пуловер Маица Со Долги Ракави Цветен Принт Туника Блуза Жени Ретро Кошули В Врвови На Вратот Црвена Л

Ноила Дами Пуловер Маица Со Долги Ракави Цветен Принт Туника Блуза Жени Ретро Кошули В Врвови На Вратот Црвена Л

DEN 1.67
Износ

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жените Паѓаат Туника Блуза, Жени Цветни Печатени Врвови, Жени Обична Маица, Долги Ракави Етнички Тептер Тип : Цветни Печати, Долги, Гроздобер Боја : Црна, Зелена, Виолетова, Црвена, Жолта, Сина, Кафеава, Цијан (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини За да изберете ве молиме)материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексно Деколте : V Ѓердан Должина : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет,Aut,Fall,Зима, Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Ткаенина : 95%Полиестер, 5%Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женска Лабава Долга Маичка Кошула, Женски Цветни Печатени Етнички Маици Блуза, Жени Против Вратот Туника Врвови4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Блуза (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Есенска Есенска Туника Блуза Кошула, Основни Блузи, Маица Со Долги Ракави. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Жени Лабави Фит Гроздобер Пад Блузи, V Вратот Етнички Долга Линија Маица Блуза, Повик Широк Долги Ракави Цветни Кошули Печатење, Трендовски и Шик. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите