.

.

Женски Кошули Секојдневен Американски Печатење На Знаме О Вратот Блуза Со Кратки Ракави Маици Женски Врвови

Женски Кошули Секојдневен Американски Печатење На Знаме О Вратот Блуза Со Кратки Ракави Маици Женски Врвови

DEN 3.00
Износ

Сезона : Лето. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Кратко. Јака : О Вратот. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Што ќе добиете : 1 Х Женски Блузи Шема : . Големина : S Биста : 94cm/37.01" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 17cm/6.69" Должина : 64cm/25.20"Големина : M Биста : 98cm/38.58" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 17.5 cm/6.89" Должина : 66cm/25.98"Големина : L Биста : 102см/40.16" рамо : 46см/18.11" ракав : 18см/7.09" должина : 68см/26.77"големина : xl Биста : 108см/42.52" рамо : 47см/18.50" ракав : 18.5 см/7.28" должина : 70см/27.56"големина : xxl биста : 114см/44.88" рамо : 48см/18.90" ракав : 19см/7.48" должина : 72см/28.35" женски принт обичен Краток Ракав, женска маичка за печатење лесно спарете Се со Другите. На Пример : Шорцеви,долги Панталони, Фармерки, Фустан, Хеланки, Бели Чевли, Чизми И Сл. Таквата Убава И Грациозна Маичка Ќе Ве Натера Да Бидете Помодерни И Попривлечни!. Овој Графички Врвови За Печатење За Жени Е Направен Од Материјал. Мека И Мазна. Маица. Удобно И Има Добар Дел. Удобни Врвови За Печатење, Новини За Печатење Кошули Врвни Жени.Мека Ткаенина Со Малку Растеглива, Дише За Носење. Не Е Лесно, Но Исто Така Ја Апсорбира Потта. Оваа Кошула За Печатење Блуза За Жени Е Многу Погодна За Секоја Пригода, Особено За Состаноци, Шопинг, Работа, Училиште, Плажа, Одмор За Одмор, Патувања, Забави, Концерт, Спорт, Кафуле Итн. Подарок За Роденден, Карневал, Годишнина , Дипломирање, Итн. Овие Смешни Врвови За Печатење Се Погодни За Давање На Вашиот Љубовник Или Женски Пријатели Наоколу, Навистина Ќе Им Се Допаднат. Оваа Графичка Женска Маичка За Печатење Е Погодна за Различни Типови На Тело. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Во Производот Пред Да Нарачате За Да Бидете Сигурни Дека Одговара. Предложете Рачно / машинско Перење Ладна Вода, Сува Рамна, Не . Печати Кошули За Жени. Уникатен И Симпатичен Дизајн.Класичен Круг Вратот Дизајн Мета, Кратки Ракави Кошули. Женската Маичка За Печатење Е Едноставна, но Го Покажува Вашиот Шарм. Основни Маици Со Декорација Со Преден Принт, Ќе Ви Се Допадне.

R

Им се допаѓа и на купувачите