.

.

Женски Блузи Женски Дама Краток Ракав Повик V-Вратот Патент Врвот Блуза Кошули Маици Туники Црна И

Женски Блузи Женски Дама Краток Ракав Повик V-Вратот Патент Врвот Блуза Кошули Маици Туники Црна И

DEN 0.67
Износ

Женски Дама Долг Ракав Обичните V-Вратот Патент Врвот Блуза Кошули Мета Туники Карактеристики : 1.Прави да изгледате толку убаво,секојдневно, модно и поинаку. 2.Совршен за на отворено, вокација, спорт, дневно фи и ласкање на сите типови на тело.Погоден за двете дами или тинејџерски помлади девојки кои носат воumn или зима. 3.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Одлично за фармерки или хеланки. 4 Совршено Со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни тексас фармерки итн 5.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Aut,Зима Пол : Жени Повод : Секојдневен,Дневен Материјал : Памук,Спандекс Стил На Ракав : Редовна Дебелина На Ракавот : Стандардна Должина На Ракавот : Пакет Со Целосен Ракав вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Должина На Биста С 4 8 34 99см/38.98" 67см/26.38" Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 99см/38.98" должина : 67см/26.38" Големина Шема : Големина : С Сад : 4 Велика Британија : 8 Еу : 34 Биста : 99см/38.98" Должина : 67см/26.38" РАКАВ : 52см/20.47"големина : м сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 биста : 104см/40.94" ДОЛЖИНА : 68СМ/26.77" ракав : 53см/20.87"Големина : Л Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 109см/42.91" Должина : 69см/27.17" Ракав : 54см/21.26"ГОЛЕМИНА : XL Сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 116см/45.67" должина : 70см/27.56" ракав : 55см/21.65"големина : xxl Сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 123cm/48.43" Должина : 71cm/27.95" Ракав : 56cm/22.05" МЕКА, Еластична ТКАЕНИНА, УДОБНА За Носење. Костум за секојдневни прилики работа, спорт, одмор, плажа и секојдневно носење итн. Одлично е за комбинирање со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед.

R

Им се допаѓа и на купувачите