.

.

Пајл Дами Копче Надолу Елегантна Блуза Обична Празнична Туника Кошула Сомотски Работни Блузи Кошули Темно Сива XL

Пајл Дами Копче Надолу Елегантна Блуза Обична Празнична Туника Кошула Сомотски Работни Блузи Кошули Темно Сива XL

DEN 0.67
Износ

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Пролет Fall Блузи, Жени Блузи И Блуза Жени Еднобојни Сомотски Кошули Тип На Шема : Еднобојна, Копче Надолу, Џебна Боја : Беж, Кафеава, Светло-Кафеава, Темно Сива, Црна, Црвена Вино, Кралска Сина, Црно-Зелена, Розова, Зелена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук, 35% Полиестернеклин : Должина На Ревер : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : 65% памук, 35% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Маици Се Направени од Мешани Памучни Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Класична Главна Блуза За Гардероба.2. Дизајн : Секојдневна И Елегантна Блуза со Ревер. Основниот Дизајн На Вратот И Копчето V Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата.3. Карактеристика : Женските Кадифени Секојдневни Врвови Блузи Доаѓаат Со Дизајн На Вратот На Ревер, Долги Ракави и Затворање На Предните Копчиња, Носат Оваа Пролет Есенски Кошули и Го Покажуваат Вашиот Шармантен Изглед4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Тексас Шорцеви, Секојдневни Панталони Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Сомотска Блуза (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Пролетни Есенски Блузи За Жени, Секојдневни Сомотски Кошули Со Долги Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Секојдневни, Работа, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Облечени Врвови за Жени. Материјал-65%Памук, 35%Полиестер. Секси Женските Кошули и Блузи Прават Да Изгледате Уникатно и Шармантно во Толпата. Дизајн - Женски Сомотски Блузи Со Цврста Боја Елегантна Лежерна Лабава Туника, Маица Со Јака Со Ревер, Широки Кошули Со Долги Ракави Со Копчиња Со Џеб, Трендовски и Шик. Повод - Оваа Пролет Врвови Е Погодна За Работа Носат, Канцеларија, Бизнис, Одмор, Одмор, Плажа, Партии, Вечер, Датум Ноќ и Излегување. Натпревар - Оваа Блуза Со Врвови На Вратот V Е Доволно Лесна и Доволно Убава за Носење Со Симпатичен Ѓердан со Панталони или Здолниште Во Летните Месеци. Тоа Може Да Биде Облечен Или Носи Повеќе Случајно.

R

Им се допаѓа и на купувачите