.

.

Ремикст Женска Летна Еднобојна Мода Со Кратки Ракави Што Дише Лабав Врв

Ремикст Женска Летна Еднобојна Мода Со Кратки Ракави Што Дише Лабав Врв

DEN 377.44
Износ

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!. Се надевам дека нашиот производ ќе ги исполни вашите очекувања. Ако имате какви било прашања, можете да ни кажете и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Карактеристики : 100% Сосема Нов. Тип На Ставка : Врвови. Пол : Жени. Тип На Шема : Цврст. Материјал : Памук, Полиестер. Големина : S/M/L/XL/XXL. Боја : Синкаво сива,Сина,Бела,Темно сива,црвена грав црвена,Розова,Сива,Чај,Црна,црвена вино,Армиска зелена,Гола Розова,Зелена,Портокалова розова,Црвена,Темно виолетова,Портокалова црвена,Жолта,Виолетова. Пакетот Вклучува : . 1*Врвови. Забелешка : . 1 : Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите . 2 : Целата големина е азиска големина, а не американска / Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселот на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот. 4 : Предложете Рачно / Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. *Цврст. *Лабава. *Мода.

R

Им се допаѓа и на купувачите