.

.

Женски Врвови Есенски И Зимски Еднобојни Кратки V Вратот Долготрајни Обични Блуза Маица

Женски Врвови Есенски И Зимски Еднобојни Кратки V Вратот Долготрајни Обични Блуза Маица

DEN 331.04
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 76см/29.92" Половината : 62см/24.41" Ракав : 55см/21.65" Должина : 37см/14.57" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 80см/31.50" Половината : 66см/25.98" Ракав : 56см/22.05" ДОЛЖИНА : 38 CM/14.96" големина : l сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 86cm/33.86" половината : 72cm/28.35" ракав : 57cm/22.44" ДОЛЖИНА : 39 CM/15.35" големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 92cm/36.22" половината : 78см/30.71" ракав : 58см/22.83" должина : 40см/15.75" женска есенска и Зимска еднобојна кратка v вратот долги нараквици карактеристики : материјал : полиестерска ткаенина, СРЕДНА ДЕБЕЛИНА НА ТКАЕНИНАТА ЗА ДА СЕ ЗАГРЕЕ И удобен дизајн : V-дизајн на вратот на деколтето, може да се Совпадне со додатоци.Применливи прилики : забава, патување, спортови на отворено, дома, секојдневно слободно време.Белешка За перење : Рачно перење Или машинско перење, перење во ладна вода, сушење на ниски температури големина : ве молиме проверете ја табелата со големини во описот/сликата на производот Пред Да купите Материјал : Полиестер Применливи прилики : забава, патување, спортови на отворено, дома, секојдневно слободно време.Применливи луѓе : дами.Карактеристики : краток V-вратот.Боја : цврста.Содржи : 1pc top q Материјал € 60% полиестер 35% вискоза 203% спандекс, мека, удобна и еластична. Questares quasual style top, врвови на екипажот tee, маици со долги ракави, широка лабава блуза, еднобојна боја и принт, на должината на колкот, топла, обична, трендовска, елегантна и пријателска за кожата. ● Прилика / Секојдневен/Дома/Одмор/Шопинг/Работа/Училиште/Надвор/Свадба/Дневно/Канцеларија/Патување / Забава/Божиќ/Божиќ/Ноќта На Вештерките Стил. Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја случајна пригода. ①Совпаѓање оваа маичка со преден пресврт е погодна за спарување со фармерки, хеланки, патики, бели чевли итн. Различни стилови на носење го прават погоден за секоја сезона. Ако ви се допаѓаат нашите врвови, ве молиме додадете во вашата листа на желби. Забелешка : машина за перење/Рачно перење ладно препорачано, не избелувајте. Ве молиме известете ни дали има некое прашање или проблем на јакната, ние ќе ви одговориме навремено со 24 часа. жените долги кошули за хеланки кратки ракави туника блузи долго за хеланки работа носат маица.

R

Им се допаѓа и на купувачите