.

.

Женски Блузи Жени Печатење Обична Блуза Лабава Лабава Маици Круг Вратот Елек Без Ракави Врвови

Женски Блузи Жени Печатење Обична Блуза Лабава Лабава Маици Круг Вратот Елек Без Ракави Врвови

DEN 1.00
Износ

Женски Врвови Жени Печати Обична Блуза Лабава Лабава Маици Круг Вратот Елек Без Ракави Врвови. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 52% Памук,42% Полиестер,6% Spandex Colors : Вино,Сина,Морнарица,Црна,Сива,Темно Сива,Бела,Жолта,Зелена,Армиска Зеленило : S,M,L,XL,XXL,Xxxls Должина На Ракавот : Деколте Без Ракави : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена/Цврста Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, европска сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, Вклучен Пакет За Патувања : 1 Компјутерска Женска Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-221 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. "УДОБНА ТКАЕНИНА : " Овие Женски Летни Врвови Се Изработени Од 52% Памук,42% Полиестер,6% Спандекс,Извонредноста во изработката прави симпатичен изглед, покажува добра фигура. "СТИЛСКИ ДИЗАЈН : " Женски Блузи Жени Печатење Обична Блуза Лабава Лабава Маици Тркалезна Вратот Елек Без Ракави Врвови. "ШАРМАНТНО НАСЕКАДЕ : " Совршени женски врвови за забава,секојдневна, плажа, клуб, дневна и летна облека. "СИТЕ НАТПРЕВАР : " Одлично е да се комбинираат со слаби фармерки, хеланки,шорцеви или слаби фармерки. "НЕГА НА ОБЛЕКА : " Препорачано миење раце. машина за перење. наредени сува. Ве молиме погледнете ја сликата на табелата со големини на последната слика пред да нарачате.

R

Им се допаѓа и на купувачите