.

.

Женски Блузи Блуза Цветни Краток Ракав Обичните Дами Лето Туника Блузи V-Вратот Мода Сина XL

Женски Блузи Блуза Цветни Краток Ракав Обичните Дами Лето Туника Блузи V-Вратот Мода Сина XL

DEN 2.33
Износ

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Цветен. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С Биста : 93см/36.61" Ракав : 18см/7.09" Должина : 67см/26.38" Големина : М Биста : 97см/38.19" Ракав : 19см/7.48" Должина : 68см/26.77" Големина : Л Биста : 103см/40.55" Ракав : 20см/7.87" должина : 69 См/27.17" големина : xl биста : 109cm/42.91" ракав : 21cm/8.27" должина : 70cm/27.56" големина : 2xl биста : 115cm/45.28" ракав : 22cm/8.66" должина : 71cm/27.95" големина : 3xl Биста : 121cm/47,64" Ракав : 23см/9,06" должина : 72см/28,35" летни врвови за жени 2023 трендовски. Блузи За Жени. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација. Женски Крпи ; Женски Летни Врвови.

R

Им се допаѓа и на купувачите