.

.

Странично Чувство Жени Сомотски Блузи Со Занитвам Кошула Со Долги Ракави Јака Со Копче Надолу Обични Лабави Врвови Со Џебови С-ХХЛ

Странично Чувство Жени Сомотски Блузи Со Занитвам Кошула Со Долги Ракави Јака Со Копче Надолу Обични Лабави Врвови Со Џебови

DEN 287.84
Износ

Почитуван Клиент, добредојдовте НА СТРАНИЧНО чувство. Странично чувство секогаш обидувајте се полесно да купите модерна женска облека.Странична облека Странично Чувствувајте Жени Сомотски Блузи Со Занитвам Кошула Со Долги Ракави Копче Надолу Јака Врвови Копче Затворањетил На Ракав : Долги Ракавиеклон : V Карактеристики На Вратот : Копче Надолу, Јака, Потресени, Сомотски Кошули, Украсени Со Занитвам, Два Џебови На Градите, Обични, Лабави Фитинг, Лесни, Течни.Големина : S, M, L, XL, XXLSoft Flowy Изработка, Опуштено Вклопување.Шик v деколте може да го истегне лицето за да изгледа тенок. Можете да бидете сосед симпатична девојка или елегантна работа дама како што сакате.Жени V Вратот Долги Ракави Копче Надолу Сомотски Кошули Женски Гроздобер Долг Ракав Лабава Течна Кошула Потресена Занитвам Блуза Кошули Со Џебови Основна Блуза Врвот За Жени Обична Копче Надолу Долг Ракав Пуловер Врвот За Жени Лесни V Вратот Блуза Врвовинт Елегантен Елегантен Сомотски Блуза Блуза Блузи За Дами Ракав Копче Надолу Блуза Кошула Обични Канцелариски Работни Блузи Блузи Со Џебовиедноставната Силуета Е Секојдневна Шик И Никогаш Не Е Застарена. Лесно спарете го ова копче надолу блуза врвот со фармерки, хеланки, здолништа за среќен дневен изглед. Слатко е и за секојдневно носење.П & А Дел : П1 : каков материјал од овие сомотски блузи?А1 : овој врат на вратот в беше изработен од Полиестер, многу мек и пријателски за кожата, пријатен и удобен за носење.П2 : како да го исчистите?А2 : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/ Без Белило.П3 : дали овие дамски блузи ќе се намалат или избледат?А3 : имавме направено тест, победија нашите блузи украсени со занитвам?т смалуваат или бледнеат по миењето.П4 : дали оваа потресена кошула е верна на големината?А4 : овие женски врвови Се Вистинити за Големината. Препорачуваме да ја добиете вашата редовна големина.Жешка Препорака : Женска Блуза со Пруги Со Предни Џебови, која е До 20% Блуза Со Блуза Со 3/4 Ѕвончиња На Жените Против Вратот, што е До 20% Блуза Со Копчиња Надолу Од Чипка, Што Е До 20% Исклучена Забелешка : Со Ладна Вода/Не Пеглана Или Избелена На Висока Температура/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Измијте со слична боја, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека.ЗАБЕЛЕШКА : побарајте облека од брендот"Странично Чувство" и купете ја, "Продадена и испорачана ОД СТРАНИЧНО ЧУВСТВО" што е вистинско. Другите пиратски верзии имаат проблеми со квалитетот што не можат да се гарантираат. Материјал : Полиестер. Шема : Цврста Боја. Закопчан преден дел за прилагодување на v вратот и удобен за носење. Тип на ставка : Долги Ракави Сомотски Блуза Врвот, Лабава Фитинг Долги Ракави Врвот Кошули, Потресени Копче Надолу Солидна Блуза Кошула, Nec V Вратот Копчиња Тече Врвот Кошули За Жени, Повик Занитвам Блузи За Жени, Елегантен Канцеларија Туника Блуза Кошули. Натпревар : Спарете со различни фармерки, здолништа, шорцеви и џегинг за изглед кој е лесен за љубов цела сезона. Повод : Совршен За секојдневно носење, активности на отворено, шопинг, состаноци, забави и какви било други прилики Во Пролет, Fall и Зима.

R

Им се допаѓа и на купувачите