.

.

Летни Женски Врвови Со Плус Големина Вратоврска-Боја Цветни Кошули За Печатење Надуени Ракави Туники Со Врат Облечени Секојдневни Работни Блузи

Летни Женски Врвови Со Плус Големина Вратоврска-Боја Цветни Кошули За Печатење Надуени Ракави Туники Со Врат Облечени Секојдневни

DEN 319.84
Износ

За в-вратот маица жени : Карактеристики : 2023 Летни Жени Плус Големина Врвови Вратоврска-Боја Цветни Печатени Кошули Надуени Ракави Туники За Вратот Облечени Секојдневни Работни Блузиако сакате уникатен дезен во вашата секојдневна гардероба, овие гроздобер кошули се точното парче што ви треба!Едноставната силуета е секојдневна шик и никогаш застарена. Тоа ќе биде совршен подарок за вашата девојка, сопруга, мама, тетка, баба или вашите најдобри пријатели!Прилика : оваа возбуда ракав блузи за жени е прилично голема за летоal пролет aut партија, шопинг, работа, одмор, свадба, дома, шопинг, плажа, и други прилики. Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја случајна пригода.Препорака за колокација : Овие кошули за жени облечени секојдневни може да се комбинираат со хеланки, фустан со висок струк, слаби фармерки, здолниште, панталони од костум или високи потпетици е совршен за работа или за сите форми на секојдневна употреба. Оваа женска туника одлично со сламена капа, чанта, за комплетирање на моден изглед.Гаранција по продажбата За овие велигденски кошули за жени : Ако имате какви било проблеми при купување или користење на производот, ве молиме кажете ни да го решиме навреме можеби нема да можеме да го направиме секој производ совршен, но ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас вашето разбирање ќе биде многу ценето Материјал : овие 2023 Летни Жени Плус Големина Врвови Вратоврска-Боја Цветни Кошули За Печатење Надуени Ракави Туники Со Врат Облечени Секојдневни Работни Блузи се направени од памук и Полиестер, мек на допир, удобен и дише за носење,лесен за чистење и сушење, не е лесен за собирање или деформирање, соодветната еластичност ја прави близу до вашата кожа, не премногу затегната или лабава, давајќи ви удобно искуство при носење. Карактеристики : Кошули Со Врат, Блузи Со Надуени Ракави, Облечени Секојдневни Слатки Работни Маици, основни Цветни Принтови со Боја за Вратоврска 2023 облечени секојдневни врвови.ви носи кул и освежувачки, а блискиот дизајн му овозможува да ја манифестира кривата на вашето тело, правејќи ве самоуверени и шармантни. Натпревар : овие кошули за излегување за жени имаат различни класични бои, се едноставни и стилски, дефинитивно е кул привлечно око во лето. одлично за носење со различни фармерки, шорцеви, здолништа, панталони и хеланки. убаво е и да се носат со блејзер, кардиган и јакни. Прилики : овие трендовски и слатки основни маици за жени се основна облека за жени и девојки, совршена канцеларија за работа, секојдневна, домашна, забава, клуб, училиште, плажа, одмор, состаноци, дневна и летна облека. Политика за гаранција по продажбата : оваа чипка тенк блузи за жени е прифатлива За Враќање, Наплата или Замена.Обезбедување 100% искуство за задоволство на клиентите, какви било прашања, слободно испратете ни порака преку "продавачи за контакти" и ние ќе одговориме во рок од 12 часа.Нега : машина или рачно перење со ладна вода/ закачете или исушете ја линијата/ без белило/ без хемиско чистење/ без железо.

R

Им се допаѓа и на купувачите