.

.

Женски Врвови Ракави Графички Отпечатоци Блуза Обични Жени Маици За Вратот На Модната Екипа Темно Сина 2XL

Женски Врвови Ракави Графички Отпечатоци Блуза Обични Жени Маици За Вратот На Модната Екипа Темно Сина 2XL

DEN 271.84
Износ

Оваа Мода 3/4 Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : 3/4 ракав-тип на Јака : Врат На Екипажот-Шема : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 92см/36,22" Рамо : 43см/16,93" Ракав : 44см/17,32" Должина : 67см/26,38" Големина : М САД : 6 БИСТА : 98см/38,58" Рамо : 44,5 см/17,52" Ракав : 45см/17,72" Должина : 69см/27.17" Големина : Л УС : 8 Биста : 104см/40.94" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 46см/18.11" должина : 71см/27.95" Големина : ХЛ сад : 10 биста : 110см/43.31" рамо : 47.5 см/18.70" ракав : 47см/18.50" Должина : 73см/28.74" големина : ххл сад : 12 биста : 116см/45.67" рамо : 49см/19.29" ракав : 48см/18.90" должина : 75см/29.53" летни врвови за жени. Полиестерски Материјал,3/4 Ракав Екипажот Вратот Дизајн. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Блузи за жени ; Најдобри Подароци За Лето.

R

Им се допаѓа и на купувачите