.

.

OAVQHLG3B Плус Големина Блузи За Жени Летни Секојдневни Секојдневни Маици Со Пердуви Со Пердуви Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Блуза Со Пуловер Со Кратки Ракави

OAVQHLG3B Плус Големина Блузи За Жени Летни Секојдневни Секојдневни Маици Со Пердуви Со Пердуви Со Кратки Ракави Со Кружен Врат

DEN 202.72
Износ

OAVQHLG3 B Плус Големина Блузи За Жени Лето Секојдневен Обичен Маица Пердув Печатени Круг-Вратот Краток Ракав Пуловер Блузи Летни врвови за жени плус големина блузи за жени женски врвови жени летни врвови летни врвови летни врвови женски/ блузи обични врвови за жени жени плус големина врвови маици за жени женски маици женски маици за жени маици со кратки ракави за Жени Големина : И ГОЛЕМИНА. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 93см/36.61 "Ракав : 18.5 см/7.28 "Должина : 64см/25.20". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58 "Ракав : 19.1 см/7.52 "Должина : 66см/25.98". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 103см/40.55 "Ракав : 19.7 см/7.76 "Должина : 68см/26.77". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 20.3 см/7.99 "Должина : 70см/27.56". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115см/45.28 "Ракав : 20.9 см/8.23 "Должина : 72см/28.35".

R

Им се допаѓа и на купувачите