.

.

Женски Меки Ри Џемпер Џемпер Дами Тенки Цврсти Пуловер Врвови Блуза

Женски Меки Ри Џемпер Џемпер Дами Тенки Цврсти Пуловер Врвови Блуза

DEN 3.00
Износ

* Големина На ознака : М~2ХЛ, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Ознака Size MLXL2 XLBustcm9296100104 инч36,2 37,8 39,4 40,9 Должина Cm868788 89 инч33, 9 34,3 34,6 35,0 Sleevecm596061 62 инч23, 2 23,6 24,0 24,4 Измерено пред да се истегне, познат како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете Отстапување од 1~2 см* Ткаенина За Предмети : Полиестер* Боја На Артикли : Како Што Покажуваат Сликите* Должина На Ракавот : долг ракав* опис на предметот : женски Меки Џемпер Џемпер Дами Тенки цврсти врвови на пуловер блуза * содржина на пакетот : 1*џемпер (Без Вклучени Додатоци)Како Да Изберете Соодветна Големина? 1) Користете слична облека за споредба со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како табелата со големина На рамно мерење Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

R

Им се допаѓа и на купувачите