.

.

Pxiakgy кошули за жени Ракав Карирани V-Вратот Повик Патент Валани Врвови Кошула Печатени Блуза Жени Туника Жени Кошули Жолта + САД: 14

Pxiakgy кошули за жени Ракав Карирани V-Вратот Повик Патент Валани Врвови Кошула Печатени Блуза Жени Туника Жени Кошули Жолта

DEN 287.84
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . +Табела Со големини Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 86см/33.9 "Ракав : 61см/24" Должина : 70см/27.6". Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 92см/36.2 "Ракав : 62см/24.4" Должина : 71см/28" . Големина : Л САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 98см/38.6 "Ракав : 63см/24.8" Должина : 72см/28.4" . Големина : XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 104cm/40.9 "Ракав : 64cm/25.2" Должина : 73cm/28.8". Големина : 2 XL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 110cm/43.3 "Ракав : 65cm/25.6" Должина : 74cm/29.1 " Женски Секојдневен Валани Ракав Поштенски V-Вратот Карирани Печатени Кошула Туника Врвови Блуза Карактеристики : 1.Карираниот печатен дизајн прави да изгледате толку убаво,секојдневно, модно и различно.2.Совршен за на отворено, вокација, секојдневно и ласкање по целото тело types.3.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Одлично за Фармерки, или хеланки. Информации за производот : Сезона : Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен, Дневен Материјал : Тип На Полиестерпатер Тип : Стил На Карирани Ракави : Редовна Дебелина На Ракавот : Стандардна Должина На Ракавот : Пакетот Со Долги Ракави вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Врвови. дами кошули и блузи ноќта на вештерките дами кошули долги ракави дами кошули долги ракави дами кошули и блузи за fall дами кошули 3/4 должина ракави дами кошули и блузи дами кошули обични дами кошули долги ракави дами кошули плус големина дами кошули ноќта на вештерките дами кошули големи ноќта на вештерките дами кошули v вратот ноќта на вештерките дами кошули вештерки ноќта на вештерките дами кошули лилјаци дами кошули и блузи за fall дами кошули и блузи дами со кратки ракави кошули и блузи за работа дами кошули и блузи со копчиња дами кошули со долги ракави дами кошули со долги ракави дами кошули со долги ракави дами кошули со долги ракави канцелариски кошули за мажи долги ракав тенок фит пошта кошули долги ракави канцеларија кошули фустан плус големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите