.

.

Кавеитл 9 Месеци Бебе Девојка Краток Ракав Возбуда Работ Фустан Цвет Лента Завиткани Прдеж Костум Едно парче Лента За Глава Во Собата Краток Ракав Круг Вратот Блуз?

Кавеитл 9 Месеци Бебе Девојка Краток Ракав Возбуда Работ Фустан Цвет Лента Завиткани Прдеж Костум Едно парче Лента За Глава

DEN 111.84
Износ

1-18м Бебе Девојка Краток Ракав Раб Фустан Цвет Лента Завиткани Прдеж Костум Едно Парче Лента За Глава Карактеристики : Компонента : новороденче облека е направена од памук и полиестер. Дише и удобно за носење. Нема штета на детската кожа, мека . Совршен за мало бебе.Уникатен дизајн : Симпатичен комплет од 2 парчиња за бебе .Нов модел, отпечатен на англиски јазик. Прилика : оваа стилска облека за бебиња со 2 пакувања е совршена за секојдневно секојдневно носење, секојдневна облека во затворен простор, подароци за туширање за бебиња, враќање дома, натпревари за убавина, роденденски забави, празници, фотографија за бебиња и многу повеќе. Големина : Погоден за бебе 0-18 Месеци 2-парче постави бебе облека. Ова ќе биде одличен летен фустан за забави за вашето мало бебе. Поради рачно мерење, дозволете разлика од 1-3 см и ќе има шарена промена со различни поставки за приказ. Сезона : Летен Пол : Девојки Повод : Секојдневна Компонента : 100% Тип На Памучна Шема : должина на ракавот за Печатење : Шорцеви За Миење Ракави : Миење Раце, не избелувајте, исушете Ја Линијата во сенка, Пеглајте.Етикета : Де Декорација : Должина На Блуза : Редовен Стил : Мода што добивате : 1пц Ромпер Фустан+1*Лента За Глава Препорачана Старосизеусбустленга0-3 Месеци0-3 М0 Месеци 45см/17,72"38см/14,96"3-6 Месеци3-6М3 Месеци47см/18,50"39см/15,35"6-9 Месеци 6-9м6 Месеци 49см/19,29"41СМ/16,14"9-12 Месеци9-12м9 Месеци51см/20,08"42см/16,54"12-18 месеци12-18м12 Месеци52, 5СМ/20,67"43см/16,93"пофалена возраст : 0-3 Месеци Големина : 0-3 Мус : 0 Месеци Биста : 45 см/17,72"Должина : 38 См/14,96"Пофалена Возраст : 3-6 Месеци Големина : 3-6мус : 3 Месеци Биста : 47 см/18,50"должина : 39 см/15,35"Пофалена возраст : 6-9 Месеци Големина : 6-9мус : 6 месеци биста : 6 месеци 49см/19,29"Должина : 41см/16,14"Пофалена возраст : 9-12 Месециголемина : 9-12мус : 9 Месеци Биста : 51см/20,08"Должина : 42см/16,54"пофалена возраст : 12-18 месециголемина : 12-18мус : 12 МЕСЕЦИ Биста : 52,5 см/20,67"должина : 43см/16.93" Идеален За Секојдневно И Надворешно Носење, Празнични Забави, Натпревари, церемонии И Фотосесии. Еластична, лесна за ставање и полетување, без собирање, без избледување, издржлива и добро изработена. Машина за перење или рачно перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите