.

.

Веки-образование-производи

Веки-образование-производи

DEN 64.00
Износ

Цуцлата Може Да Се Увезе Бебе Рака Бел Цуцла Играчки Креативна Мудрост Кадифен Бебе Играчки Мајки Избор На Подароци Градење Магнети за Момчиња 8-12 цуцла може Да Се Увезе Бебе Рака Бел Цуцла Играчки Креативна Мудрост Кадифен Бебе Играчки Мајки Избор На Подароци. Материјал : Кадифен. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!. Ве молиме дозволете 0-1см мерење отстапување поради рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 X Бебе Удобност Пешкир. Одличен Материјал. Мека Ткаенина, Глава Со Ѕвонче, Шарени Етикети, Придружени Со Мила Раст.Памучна Мешавина, Мека И Удобна, Не Е Коса, За Бебето. Може да се Користи На Различни Начини, како Што е Смирувачка Играчка или Крпа, Така што Може Да се Грижи за Здравјето на Вашето Бебе Во Секое време и Насекаде. Меките Играчки И Даваат Чувство На Мила . Бидејќи Дарлинг Мораше Да Се Носи Со Себе Во Секое Време, Тој Исто Така Мораше Да Се Носи На Спиење. Еве Го Мирисот На Мајката И Себеси, Попознат Како Удобна Крпа.

R

Им се допаѓа и на купувачите