.

.

Материјали За Чистење

Материјали За Чистење

DEN 0.67
Износ

Перница за тоалетно седиште четири сезони задебелена покривка за тоалет плетена перница за тоалетно седиште што може да се пере капак за тоалет за домаќинство. Карактеристики : . Кажете збогум на меланхолијата на студената зима!Нашиот топол и удобен капак за тоалетни седишта е најдобриот избор за да бидете топли и удобни кога користите тоалет во текот на целата година, особено во студена зима!Изработен е од еколошки акрилни влакна со висока отпорност на температура, отпорност на мирис и издржливост. Супер дебелиот 200% мек кадифен помага во елиминирање на болката и непријатноста и ве прави 100% удобни кога седите на тоалетното седиште.Со висока флексибилност и разноврсност, погоден е за сите видови тоалети. Генијалниот дизајн отпорен на абење и прстенот за прицврстување обезбедуваат удобна и лесна инсталација на тоалетното седиште. Заедно со прашката, капакот може лесно да се отстрани или закачи по чистењето за брзо сушење.Капакот на тоалетното седиште може да се исчисти рачно или со машина.Овој капак на тоалетното седиште е малку густ и многу мек и удобен. Во студена зима, не треба да се грижите дали ќе се изладите во бутовите и колковите, и тоа е похигиенско.Димензии : 44х36 см. . Содржина на пакетот : . 1 капак за тоалетно седиште. ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ : за чистење на работната плоча,кујната, прозорецот или дури и вашиот автомобил или други деликатни површини.Со само вода или почиста, тогаш ќе добиете редеа и уредни резултати. ВЛАКНЕНЦА БЕСПЛАТНИ подарок картички; роденденски подароци за жени; подарок картичка роденден; подароци за него; подароци за мама; роденденски подароци за мажи; подароци за жени; подароци за мажи; подароци за венчавки; подароци за годишнина за него; подароци за денот на мајките; подароци за неа; подароци за мајка; подароци за роденден; подароци за мажи; подароци за роденден за мама; За Неа; За Него; За Тинејџери; ЗА ДЕВОЈЧИЊА; за момчиња; за мали деца; за домашни миленици. материјали за чистење; производи за чистење; материјали за чистење куќи; средства за чистење на куќи; средства за чистење за домаќинство; чистење на ѕидови; чистење на домаќинствата; материјали за чистење на бања; паста за напојување на тато за чистење; повеќенаменски чистач; чистач за бања во кабум; чистач за сите намени; пакет за чистење материјали; чистење; туш за чистење; алатки за чистење на домаќинствата; чистење на тато стапче;;; чистење на тато влажна прашина; почист; алатки за чистење; чистење на тато; пилинг за паста за напојување тато; суперволер чистач; влажен чистач за чистење тато; средства за чистење; спреј за чистење; чистач на подот за бришење; чистач на кујна; џогери за чистење на подот; чистач за под; четка за чистење туш; четка за чистење; спреј за чистење кујна; повеќенаменски чистач; ѕидни џогери за чистење; бања почист спреј.

R

Им се допаѓа и на купувачите