.

.

Кујнски Гаџети Еднократно Пржење На Воздух Силиконска Тава За Печење Воздушно Пржење Силиконска Подлога За Воздушно Пржење Наредени на Дозвола

Кујнски Гаџети Еднократно Пржење На Воздух Силиконска Тава За Печење Воздушно Пржење Силиконска Подлога За Воздушно Пржење Наредени

DEN 271.84
Износ

Еднократно Воздушно Пржење Силиконска Тава За Печење Воздушно Пржење Силиконска Подлога За Пржење Со Воздух Наредени. Карактеристики : . Поставата за тенџере Со силиконски плочи за повеќекратна употреба како замена на Облоги За пергамент, Најдобро измерете ја вашата корпа пред да ги измерите нашите облоги за силиконски тенџере. Силиконски рампа лагер имаат подигнати линии за да се обезбеди циркулација на воздухот, па дури и дистрибуција на топлина да се готви вашиот. до совршенство за помалку време!. Чувајте ги вашите лебови, кнедли, мисирка, интегритет на бухти и убав изглед и нема ефект врз вкусот на силиконот со врвна храна, погоден за пржење на воздух, парење и печење во рерна. Нашиот силиконски лагер е еднократно, нема да се деформира или оштети по стотици употреби, тоа е вреден додаток. Лесно Чистење, со нашите силиконски облоги, чувајте ја вашата фритеза без остатоци, маснотии и нечистотија. Нелепливата е најголемата карактеристика на овие облоги за шпорети,што ќе го олесни вашето чистење. . Големина : . Горниот дијаметар по првиот слој е преклопен : 20,5 см, долниот дијаметар е 17,5 см, а висината е 4,5 см. Максимален дијаметар по целосно преклопување : 25,5 см Краток дијаметар : 21,5 См Висок 1,5 см. Вклучен Пакет : . 1x силиконска подлога. . . . . ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ. Лесен-внимателно дизајнираниот е доволно лесен за да биде многу маневрирачки, но доволно цврст за да поддржува тешки парчиња. Кујнски Прибор За Готвење Комплет за Нелепливи Садови За Готвење - Кујнски Основни Работи, Нов Апартман Кујнски Комплет, Додатоци За Домашна Кујна, Кујнски Алатки кујнски Гаџети бестселери 2022; кујнски крпи; кујна организација; кујнски прибор; кујнски прибор; кујнски прибор; кујнски прибор; кујнски килими; додатоци за кујнски помагала; кујна организација и складирање; кујнски подароци; кујнски нож; кујнски декор; кујнски додатоци; подароци за жени; подароци за мажи; подароци за мама; подароци за тато; подароци за тато; Машки Подароци. До 40% попуст дома; до 40% попуст играчки; до 40% попуст на фасцијата; до 35% попуст дома; До 40% попуст на пронаоѓач На подароци за двор; Подароци за неа; Подароци за него; Подароци за деца; до 20% попуст; топ листа на играчки; Популарна во домашна организација; фестивал; Зделки со денови; Нови зделки, токму тука; Зделки за зделки; Зделки За Ран Пристап; Подарок За Возрасни; Подарок За Бебе; Подарок За Момчиња; Подарок За Девојчиња; Подарок За Одмор пронаоѓач; одлични подароци За Помалку; божиќен подарок; божиќни зделки; Семејни подароци; заштеди до 30% попуст; на дозвола; подарок за неа ; подарок За него ; подарок За Тинејџер; подароци За Денот на Благодарноста. Денот на вљубените. Денот на свети Патрик.

R

Им се допаѓа и на купувачите