.

.

Девојки UPF 50+ Еден Костим За Капење

Девојки UPF 50+ Еден Костим За Капење

DEN 1.67
Износ

Ако вашето малечко сака да игра во вода, а на сонце, овој Едноделен Костим за Капење UPF 50+ е совршен избор. Направен со мешавина од најлон/спандекс, овој висококвалитетен костим за капење е направен да се носи одново и одново.ТКАЕНИНА : 80% Најлон/20% Спандекстрим : 100% Полиестерска Ознака : Мека Сатенска Полиестерска Нега : ладно перење во Машина, суво сушење нискосертификации : Оеко-Текс Девојки УПФ 50+ Едноделна Водена Каскада За Костими за Капење.

R

Им се допаѓа и на купувачите