.

.

Прилагодливо Капаче За Чистење, Работна Капа За Буфант Со Лента За Пот И Еластични Токи-Бувови

Прилагодливо Капаче За Чистење, Работна Капа За Буфант Со Лента За Пот И Еластични Токи-Бувови

DEN 1.00
Износ

1 парчиња Прилагодливо Капаче За Чистење, Работна Капа За Буфант со Лента за Пот ова капаче за чистење исто така може да ве загрее главата, а околината чиста.Прилагодлива еластична тока-и двете можат да ја поправат косата без да ја задават главата; без разлика дали имате голема глава или мала глава, долгата коса или кратката коса може да добијат задоволна форма на капа со прилагодување. Постојат 8 различни стилови на печатење и бои за избор, секој од нив е навистина симпатичен и живописен. Исто така одговараат за салони за убавина, домашни работници, продавници за миленичиња, храна и угостителски кујни, домашна употреба и така натаму.

R

Им се допаѓа и на купувачите