.

.

Бран Море Плажа Пешкир Преголем Песок Слободен Брзо Сува Плажа Крпи Супер Абсорбента Двострани Руно Бања ПЕШКИР СВ-ОПЛ01-5

Бран Море Плажа Пешкир Преголем Песок Слободен Брзо Сува Плажа Крпи Супер Абсорбента Двострани Руно Бања ПЕШКИР СВ-ОПЛ01-5

DEN 201.12
Износ

Карактеристики : 1.Висококвалитетен Материјал : Нашата крпа за плажа е изработена од лесен микрофибер. Тој е и голем и абсорбента, што го прави погоден за сите возрасти. Пешкирот е со мала тежина и лесен за преклопување и носење при патување.2.Издржливи и Брзи Во Боја : крпите За плажа Од Микрофибер се издржливи и удобни на допир, дури и пријателски настроени кон луѓето со чувствителна кожа. Секоја персонализирана крпа е отпечатена со прекрасен дизајн, а боите на крпата за базен нема да исчезнат, дури и по миењето.3.Абсорбента и без Песок : Оваа крпа за плажа лесно апсорбира вода за да ја одржува вашата кожа ладна и сува. Тој е многу мазен и цврсто ткаен, што го отежнува лепењето на песок и нечистотија. Дури и ако песокот се навлажни, лесно можете да го истресете.4.Совршена Големина : Нашите крпи за плажа се 27*55 инчи, совршени за возрасни и деца. Тие можат да се користат и како ќебиња за плажа кои можат удобно да ги покриваат шезлонгите.5.Широка Примена : можете да ја користите на плажа, сурфање, отворено, базен, пливање, кампување, пешачење, теретана, јога, спорт; погоден за возрасни, мажи, жени, деца, бебиња, тинејџери, момчиња и девојчиња.Спецификации : Материјал : Големина На Микрофиберпроизвод : 70*140см тежина : околу 220белешки : 1. Поради. на ефектите на светлината и аголот на снимање, вистинската боја на . предметот може малку да се разликува од бојата прикажана на сликата.2. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см.Ви благодариме за разбирање! Издржлив Материјал : Нашите Крпи За Плажа се Направени од Висококвалитетен Лесен Микрофибер. Тој Е Голем И Апсорбирачки И Погоден За Сите Возрасти. Пешкирот Е Лесен И Лесен За Преклопување И Носење При Патување И Излегување. Издржливи И Брзи Во Боја : Крпите За Плажа Од Микрофибер Се Издржливи, Удобни На Допир, Па Дури И Пријателски Расположени За Оние Со Чувствителна Кожа. Секоја Персонализирана Крпа Е Отпечатена Со Прекрасна Шема, Така Што Бојата На Крпите За Базен Нема Да Исчезне Дури И По Миењето. Силна апсорбирачка Вода и без Песок : Оваа Крпа За Плажа Лесно Ја Отстранува Водата, Одржувајќи ја Вашата Кожа Ладна и Сува. Тоа е Многу Мазно и Цврсто Ткаено, Што Го Отежнува Лепењето На Песок и Прашина. Дури И Ако Песокот Се Навлажни, Лесно Можете Да Го Истресете. Соодветна Големина : Нашите Крпи За Плажа Се Со Големина од 70*140 см и Се Совршени и за Возрасни и За Деца. Тие Можат Да Се Користат И Како Ќебиња За Плажа И Можат Удобно Да Бидат Покриени На Шезлонги. Може Да Се Користи И Како Пикник. Широка Примена : Можете Да Ја Користите На Плажа, Сурфање, Отворено, Базен, Пливање, Кампување, Пешачење, Теретана, Јога, Спорт; Погоден За Возрасни, Мажи, Жени, Деца, Бебиња, Тинејџери, Момчиња И Девојчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите