.

.

Кала Влажна-н-Сува Четка За Отплеткување, Геометриска

Кала Влажна-н-Сува Четка За Отплеткување, Геометриска

DEN 3.33
Износ

Четката За влажна и Сува коса е идеална за сите типови коса. Рачно изработената четка има меки, флексибилни влакна дизајнирани да додадат сјај и мазна коса бидејќи нежно го масира и стимулира скалпот. Овалната форма и полимерната рачка го олеснуваат држењето, што ви овозможува без напор да ја стилизирате косата. Четката За влажна и Сува коса е идеална за сите типови коса. Рачно изработената четка има меки, флексибилни влакна дизајнирани да додадат сјај и мазна коса бидејќи нежно го масира и стимулира скалпот. Овалната форма и полимерната рачка го олеснуваат држењето, што ви овозможува да ја стилизирате косата без напор.

R

Им се допаѓа и на купувачите