.

.

Xcut Universal 6 X6 Втиснување Папка-Квадратна Рамка За Вина, Pk 3, Xcut

Xcut Universal 6 X6 Втиснување Папка-Квадратна Рамка За Вина, Pk 3, Xcut

DEN 3.33
Износ

Xcut Universal 6" X6 " Папка За Втиснување - Квадратна Рамка За Вина Docrafts-Xcut Универзална Папка За Втиснување. Користете ја оваа папка за втиснување за правење картички, разубавување и многу повеќе со додавање текстура и стил на вашите проекти за занаети од хартија. Папките за втиснување одговараат на повеќето машини за втиснување (не се вклучени). Овој пакет содржи една папка за втиснување од 6х6 инчи. Дизајн : Квадратна Рамка За Вина. Достапно во различни дизајни (секој продаден одделно). Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите