.

.

ЕП-TA20JBEUGUS 15w Адаптивни Брз Ѕид Полнач ЗА LG V ThinQ Вклучува Брзо Полнење 10FT USB ТИП C Кабел За Полнење, И Слушалки Со Микрофон Предмети Пакет-Црна

ЕП-TA20JBEUGUS 15w Адаптивни Брз Ѕид Полнач ЗА LG V ThinQ Вклучува Брзо Полнење 10FT USB ТИП C Кабел За Полнење, И Слушалки

DEN 271.84
Износ

Што добивате : 1 x 15w OEM Адаптивен Брз Полнач 1 x сертифициран USB Тип Ц Податоци и Кабел за Полнење. (10 СТАПКИ 3м Кабел). Слушалки 1 х 3,5 мм Со Микрофон, Гласовна Поддршка и Копче За Вклучување/Исклучување. * Користи најново Брзо, Брзо, Адаптивно Полнење за Вашиот ТЕЛЕФОН LG V35 Thin Q. Компатибилен Наназад. * Целосно Прилагодливи предмети ЗА БРЗО И БРЗО ПОЛНЕЊЕ побрзо од порано со 15 Вати Со Целосна Прилагодлива Моќност • . * Ново вклучената технологија за заштеда на батерии ги зачувува батеријата на вашите уреди да трае до 2 пати подолго отколку да користите оригинални полначи • . * Вклучува : 15w Сад Ѕид Адаптер За Напојување + 3М / 10 НОГА USB Тип-C Сертифициран Кабел. + 3,5 мм Слушалки со микрофон и контроли за повици . (Кабел сертифициран до 60 вати.). * Совршен Пакет за Вашиот Телефон • Целосно Компатибилен СО LG V35 Thin Q.

R

Им се допаѓа и на купувачите