.

.

Мортило Кардиган За Жени, Женски Долги Ракави Цврсто Копче За Вратот Надолу Секојдневни Лесни Зимски Есенски Тимови Кабелски Плетени Кардигански Врвови За Хеланк?

Мортило Кардиган За Жени, Женски Долги Ракави Цврсто Копче За Вратот Надолу Секојдневни Лесни Зимски Есенски Тимови Кабелски

DEN 0.67
Износ

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава со среќен живот од Пазарот На Џојбај.Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 94см/37.01" Рамо : 51см/20.08" Ракав : 37см/14.57" Должина : 50см/19.69" Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 БИСТА : 100см/39.37" Рамо : 52см/20.47" Ракав : 38см/14.96" ДОЛЖИНА : 51 CM/20.08" големина : l велика британија : 12 еу : 38 сад : 8 биста : 106cm/41.73" рамо : 53cm/20.87" ракав : 39cm/15.35" ДОЛЖИНА : 52 CM/20.47" aut и зима ново едноставно копче кардиган џемпер плетен палтокарактеристики : Машина За Миење на вратот кардиган СО РАМЕНИЦИ, ЗА слоевитоств некекстра меки природни влакна предиво Со средна тежина Седум минути исечен врат на долги жени Cardigan Size UKEUUSBust Shoulder Sleevelengths834494cm/37.01"51cm/20.08"37cm/14.57"50cm/19.69"M10366100cm/39.37"52cm/20.47"38cm/14.96"51cm/20.08"L12388106cm/41.73"53cm/20.87"39cm/15.35"52cm/20.47"Size : SUK : 8 EU : 34 US : 4 Bust : 94cm/37.01"Shoulder : 51cm/20.08"Sleeve : 37cm/14.57"Length : 50cm/19.69"Size : MUK : 10 EU : 36 US : 6 Bust : 100cm/39.37"Shoulder : 52cm/20.47"Sleeve : 38cm/14.96"Length : 51cm/20.08"Size : : 12 EU : 38 US : 8 Bust : 106cm/41.73"Shoulder : 53cm/20.87"Sleeve : 39cm/15.35"Length : 52cm/20.47" бидејќи вистинската големина Е АЗИСКА ГОЛЕМИНА, таа е премала, препорачливо е да ја следите нашата табела со големини за да ја пронајдете најсоодветната големина или да купите една или две големини поголеми по потреба, ви благодарам!. Ќе добиете : 1 парче Врв. ●Кардиган За Жени : пријателски за Кожата и здрав за кожата. Кардиган За Жени Погоден За Плажа, Одмор, Училиште, Пешачење, Искачување На Планина, Авантура, Кампување, На Отворено, Канцеларија, Шопинг, Фотографирање, Дома, Секојдневно, Секојдневно Носење.Пријателска за кожата и здрава за кожата. Деликатен подарок : Зимските Есенски Облеки може да се дадат како подарок на вашите семејства или пријатели на 4 јули, Денот На Мајките, Денот На Татковците, Свадбите, роденденските забави, матурските забави, прославите, годишнините,Божиќ, Велигден, Денот на Вљубените,Bенската Забава, Невестинскиот Туш, Денот На Мајката, Денот На Независноста, Денот на Свети Патрик итн. Женски Кардиган;женски кардиган долг;женски кардиган палто;џемпер палто;Надворешна Облека;Лабава Надворешна Облека;Отворена Предна Облека;Кардигани За Жени;Обични Врвови;Палто За Надворешна Облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите