.

.

Организаторите На Плакарот И Диспензерот За Торби За Складирање На Ѕид Држач За Торба За Ѓубре Торба За Чување Бо Кеса За Ѓубре Кутија За Складирање Торба За Контеј

Организаторите На Плакарот И Диспензерот За Торби За Складирање На Ѕид Држач За Торба За Ѓубре Торба За Чување Бо Кеса За Ѓубре

DEN 1.00
Износ

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Диспензерот За Кеси За отпадоци Држач За Кеси За Ѓубре Со Ѕид Пластична Кеса За Складирање Кутија За Ѓубре Кутија За Складирање Кеси За Ѓубре Карактеристики : Применливи прилики Држачот За Кеси За Ѓубре На Ѕидот е широко користен во спална соба, кујна, дневна соба, канцеларија за складирање пластични кеси, кеси за ѓубре, торби за пазарење итн.Диспензерот за Вреќи за Отпадоци од материјал изработен од пластика не е невкусен, лесен и издржлив со висока температура. Функција Кутија За Складирање Вреќи За Ѓубре е во состојба да ги одржува вашите гаражни кеси добро организирани и на место наместо во неред. Карактеристики контејнерот за кеси за ѓубре е дизајниран со капак и дно со превртување, што е лесно да се стави во вреќата за ѓубре, а шупливиот дизајн однапред го олеснува набудувањето на кесата за ѓубре внатре.Монтирање На ѕид Организаторот На Пластичната Кеса за Ѓубре опремен со леплива налепница е монтиран на ѕид, што заштедува простор и лесно се инсталира. големина : види слика боја : Розова,Сина,Бела,Беж, Зелена материјал : пластика вклучете : 1xgarbage торба за складирање Кутија За ноќта на вештерките Украси За Украси За Домашни Божиќни Украси Организација и Складирање. Полици За Складирање. Бања Складирање. Организатори На Плакарот И Складирање. Домашно Складирање На Текстил.

R

Им се допаѓа и на купувачите