.

.

Пријатна И Водоотпорна Електрична Грејна Подлога За Домашни Миленици - Топол И Удобен Кревет За Перничиња За Кучиња И Мачки

Пријатна И Водоотпорна Електрична Грејна Подлога За Домашни Миленици - Топол И Удобен Кревет За Перничиња За Кучиња И Мачки

DEN 2.33
Износ

Воведување на нашата ?? Водоотпорен Електричен Грејач За Греење Грејач За Греење Подлога За Перница За Миленичиња Мачка, обезбедувајќи крајна удобност и топлина за вашите крзнени пријатели. Изработена со висококвалитетен водоотпорен Оксфордски материјал, оваа грејна подлога обезбедува издржливост и заштита од влага. ?️? Со димензии од 45*71 см, тој нуди доволно простор за опуштање и опуштање на вашите миленици. Лесниот дизајн, тежок само 0,48 кг, го олеснува движењето и положбата за нивна најголема удобност. ?● Грејната подлога работи со номинален напон ОД 110 V и троши 50w моќност, обезбедувајќи ефикасно греење за да ги одржувате вашите миленици пријатни за време на постудените месеци или студените ноќи. ?? Неговата смирувачка топлина помага во ублажување на непријатноста и поддржува релаксација за вашите сакани придружници. Достапна во различни бои, подлогата додава живописен допир во просторот за спиење на вашето домашно милениче. ??? Обезбедете им на вашите миленици цврсто и топло место за одмор со Нашиот Водоотпорен Електричен Грејач За Греење Грејач За Греење. Тие ќе уживаат во крајната удобност и ќе имате мир на умот знаејќи дека се чуваат топли и задоволни. ???.

R

Им се допаѓа и на купувачите