.

.

Надувување Базен Пловечки Стол Седиште Возрасни Спортови На Вода Пливање Прстен Лежалки

Надувување Базен Пловечки Стол Седиште Возрасни Спортови На Вода Пливање Прстен Лежалки

DEN 1.00
Износ

Базен Лежалка Пловечки : Базен Плови Креветр. Вклучени : . Апликација за Пловечки Стол со 1 х Базен : пловечкото седиште за вода е широко користено во базени, пливање, плажи итн., носејќи повеќе забава и уживање. Дизајн : пловечкиот ред на надувување на водата има потпирачи за грб, што не е лесно да се преврти или преврти. Плови удобно со часови забава и релаксација во жешките летни денови. Материјал : пловечкиот стол за базен е изработен од висококвалитетен пластичен материјал, кој е отпорен на абење и издржлив и има долг работен век. Облик на лежалка : пловечкиот стол е во форма на лежалка, што може да обезбеди удобна услуга за држење на телото во вода. Преклопување : структурата на надувување го тера столот да лебди на водата и да го поддржува вашето тело. Кога не се користи, лесно може да се преклопи во компактна големина за лесна преносливост и складирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите