.

.

Завртка Прилагодливи Лаптоп Вертикална Штанд, Простор Сива

Завртка Прилагодливи Лаптоп Вертикална Штанд, Простор Сива

DEN 2.33
Износ

Алогичниот држач За Прилагодлив лаптоп Со Завртки е дизајниран со прилагодливи стеги од двете страни за да се осигура дека ширината е компатибилна со разни лаптопи и Mac Book со различна дебелина. Стегите се изградени и со силиконски влошки за да се заштити секој лаптоп од гребење или оштетување во процесот. Силиконската подлога може да се наоѓа и на дното за да се осигура дека држачот не се лизга заштитен и стабилен на бирото. Универзална Компатибилност-Прилагодливи Стеги и Силиконски Влошки. Ултра Квалитет На Градба. 2 Година Гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите