.

.

1 2 Универзална Заптивка За Картички За Јаже За Мобилни Телефони Прилагодлив Кабел За Ѓердан Што Се Одвојува Јасно G4C4

1 2 Универзална Заптивка За Картички За Јаже За Мобилни Телефони Прилагодлив Кабел За Ѓердан Што Се Одвојува Јасно G4C4

DEN 1.00
Износ

Универзална надградба на ременот за мобилен телефон : универзален лепенка за ремен за мобилен телефон : Силиконска/Метална Брава функција : анти-изгубен, коси циклус, безбедност, анти-капка совпаѓање : кожна картичка : Промената на обликот на кожата на картичката нема да влијае на употребата.Боја : црна, сина, зелена, црвена, портокалова пакетот вклучува : 1 парче лепенка за телефонска линија 1/2/3 парчиња Универзална Заптивка За Картички За Мобилни Телефони Прилагодлив Одвојлив Кабел За Ѓердан Јасен G4 C4.

R

Им се допаѓа и на купувачите