.

.

Пролет Brand Бренд Плетена Памучна Облека За Спиење Елегантни Женски Пижами Комплети За Спиење И Дневна Карирана Пижама Женска Модна Домашна Облека

Пролет Brand Бренд Плетена Памучна Облека За Спиење Елегантни Женски Пижами Комплети За Спиење И Дневна Карирана Пижама Женска

DEN 490.08
Износ

Материјал : Памук,Полиестерска Јака : Должина на Јака надолу : Тип На Шема Со Целосна Должина : Печатење : Континентална Кинеска : Должина На Ракавот гуангдонгсонг(См) : Целосна Сезона : Есенска Сцена Слика : Ногендер : Женски Број На Модел : Тип На Т024итем : Состав На Пижами : 35% Памук 65% Полиестерсексуално Сугестивно : Дебелина : нормалпижами 1 : Пижами За Спиење Женски Пижами 2 : Женски Пижами Пижами 3 : Памучни Пижами Поставени за Женски Пижами 4 : пролетни Пижами 5 : Цртани Пижами Поддршка : Дропшипин,Трговија На Големо,Малопродажба Место : Ксијашан,Област Чаон ,Град Шанту,Провинција Гуангдонг,Увезена Кина. Затворање на врвка. ✿ Ултра Мека Пижама Постави 9 95% Вискоза + 5% Спандекс, ова копче надолу ноќна облека / пј салон сетови / жени удобни pjs / дводелен сет е мек и пријателски за кожата, свиленкаста мазна против вашата кожа. секојдневниот комплет за пижами е удобен за носење со лабав стил, привлечен и ласкав, ќе ви даде удобна и релаксирачка ноќ. ✿ Хуманизација Дизајн ✿ овој женски дводелен комплет за пижами има елегантна јака, џебови за комунални гради, шик контрастни цевки, дното на пижами се одликува со еластична, врвка за половината, доволно простор за moving.so можете да ги олабавите или затегнете колку што сакате; еластичниот појас гарантира дека вашите панталони ќе останат безбедно. Врвот со копче ви овозможува да го носите отворен или затворен, а вклопувањето е точно за големината и никогаш не е премногу тесно или широко што ви овозможува поголема слобода на движење. ✿ Совршена Идеја За Подарок ✿ Совршен Избор За Подароци За жени на денот На мајката, денот На Вљубените, Божиќ, Забава Со Пижами, роденден, Нова Година, Годишнина Или специјална Ноќ. Ако избирате совршена облека за спиење за вашиот љубовник, сопруга, сестра или пријател како подарок, САМО КУПЕТЕ ја.

R

Им се допаѓа и на купувачите