.

.

Посека Божиќ Лимена Плоча Бонбони Бел Бо Симпатична Бонбони Железо Бо Приврзок Божиќ Одвојува Бонбони Случај Виси Украс За Новогодишна Елка Декорација

Посека Божиќ Лимена Плоча Бонбони Бел Бо Симпатична Бонбони Железо Бо Приврзок Божиќ Одвојува Бонбони Случај Виси Украс За Новогодишна

DEN 2.67
Износ

Карактеристики : 1,5 различни стилови На божиќни кутии за бонбони, со Модели На Новогодишна елка, елен, Дедо Мраз и Божиќни кутии за подароци, сите 13*7 см/5,12*2,76 инчи, доволно за да ги споделите со пријателите и семејството.2. Обликот на Нашата божиќна кутија за бонбони е мало ѕвоно. Слатко е и уникатно кога висите на Елката или на масата. Сликите на неа се Новогодишни елки, Божиќен елен и дедо Мраз и подароци, од кои сите ви носат силна божиќна атмосфера.3. Нашата божиќна кутија за бонбони е изработена од материјал од лимена плоча, кој е цврст и издржлив. Затоа, тие нема да се деформираат или скршат и можат да се користат долго време и повеќе пати. Покрај тоа, железниот материјал ќе осигури дека содржината е запечатена и безбедна.4. Лимените лименки може да се користат за чување мали предмети како што се бонбони, чоколади, играчки, монети итн. Покрај тоа, на неа има јаже, кое може да се користи за правење приврзоци И украси За Новогодишна елка, или може да се стави директно на масата како украс на масата.5. Божиќната лименка не само што е многу погодна за украсите на вашата куќа и Новогодишна елка, туку е и одличен подарок за вашите пријатели и семејство. Ако ставите бонбони колачиња или изненадувачки подароци во лимена кутија, нема сомнение Дека Божиќ ќе биде одличен!Спецификација : Материјал : Лимена Плоча : 7*13*7*4см/2.76"*5.12"*2.76"*1.57"Апликација : Божиќна забава боја : Црвена, зелена, виолетова, светло зелена, сина тежина : 70 грампакаж Вклучува : 1 парчиња* бонбони кутија : 1.Поради различните ефекти на мониторот и светлината, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. 2.Бојата на производот е предмет на добиената боја, ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 2-4 см поради рачно мерење, ви благодариме за разбирањето! Деликатен Дизајн : обликот на Нашите божиќни кутии за бонбони се мали ѕвона, кои се слатки и уникатни кога висат На Елката или се ставаат на масата, а сликата на врвот од Нив се Новогодишна елка, Божиќна санка И Божиќен подарок чорап, сите ви носат силна божиќна атмосфера. Премиум Материјал : Нашите Божиќни кутии за бонбони се направени од материјал од лимена плоча, а железото од нив е силно и издржливо. Така, тие нема да се деформираат или скршат, и можат да се користат долго време и бројни пати. Покрај тоа, железниот материјал ќе обезбеди нешто внатре запечатено и безбедно. Широка Примена : лимените лименки може да се користат за чување бонбони, чоколадо, играчки, монети и други ситници. Покрај тоа, со низа на врвот од нив, тие можат да се користат за елка приврзоци, виси декори и исто така може да се стави директно на масата како десктоп декорација.

R

Им се допаѓа и на купувачите