.

.

Кантек ах190б 12. во. 4. во. во. Повеќекратен Диспензер За Хартиени Крпи-Црно

Кантек ах190б 12. во. 4. во. во. Повеќекратен Диспензер За Хартиени Крпи-Црно

DEN 319.84
Износ

Кантек Повеќекратна Хартиена Крпа Диспензерот. . Тип На Диспензери За Крпи : Преклопен Диспензер За Крпи; Капацитет( текст) : Едно Стандардно Пакување Преклопени Крпи; Материјал(И) : Акрилик; Боја(И) : Црна.Кантек Ад, Кантек Повеќекратен Диспензер За Хартиени Крпи, 12,5 х 4,4 х 7, Црн Глобален Тип На Производ : Диспензери За Крпи-Повеќекратни Диспензери За Крпи Тип : Преклопен Диспензер за Крпи(И) : Црно За Употреба Со : Ц-Преклопен Или Повеќекратен Хартиен Пешкирпред-Потрошувачка Рециклирана Содржина Проценти : 0% Материјал(И) : Акрилна Висина : 7"Ширина : 12,5"Длабочина : 4,4"пост-Потрошувачки Рециклирана Содржина Проценти : 0% Вкупно рециклирана содржина проценти : 0% капацитет (текст) : Едно Стандардно Пакување Преклопени Крпи Продадено Како По 1. Безбеден, удобен, хигиенски. Димензии : 12.5 "х 4.4 " х 7". Јасен акрилик за издржливост и елеганција. Може да се монтира на шалтер, ѕид или метална површина.

R

Им се допаѓа и на купувачите