.

.

сидро купови, фиксна сидро за пешачење, дождовни крпа наводнување црево трева косилка

сидро купови, фиксна сидро за пешачење, дождовни крпа наводнување црево трева косилка

DEN 1854.40
Износ

КОМПАТИБИЛНИ и УНИВЕРЗАЛНИ : штипки за Прицврстување се погодни за сите производители Како Што Се Гардена, Автомобил Хускварна, Бош Индего, Воркс Ландроит, АЛ-КО, Робомоу, Волк, Градина и многу други!. ГОЛЕМИНА : Секоја сардина е кратка 8,5 см-за да се поправи граничниот кабел во тревникот-Со куките, граничниот кабел е лесно фиксиран-Неопходен за сите сопственици на роботи за тревници. СИГУРНОСТ : Нашите висококвалитетни копнени влогови се направени од исклучително робусна и отпорна на временски услови пластика. Така, влоговите се исклучително стабилни и издржливи, не можат да се скршат дури и со многу кабли. напнато. Ноктите остануваат цврсто закотвени во земјата. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : сардините за фиксирање не бараат многу материјал, употребата на гумен чекан ќе ви овозможи без напор да ги турнете сардините во земјата и да ја поправите периферната жица на вашата косилка за роботи. НЕКОЛКУ АПЛИКАЦИИ : безбедносните влогови се користат за фиксирање на периметарскиот кабел за роботски косилки, заштитни капаци за заштита на растенијата од мраз, мрежи, црева за наводнување капка по капка,. шаторите, церадите, градинарските црева, каблите. решетки, линии за сечење, шатори, церади, градинарски црева, кабли, вештачка трева и многу други.. "5 сидро купови, фиксна сидро за пешачење, дождовни крпа наводнување црево трева косилка.

R

Им се допаѓа и на купувачите