.

.

Биометриски Отпечаток Од Прст Паметна Брава, Издржлив Паметен Шкафче За Влез Во Фиоки Без Клуч За Шкафче За Фиоки

Биометриски Отпечаток Од Прст Паметна Брава, Издржлив Паметен Шкафче За Влез Во Фиоки Без Клуч За Шкафче За Фиоки

DEN 0.33
Износ

Биометриски Отпечаток Од Прст Паметна Брава, Издржлив Паметен Шкафче За Фиоки Без Клуч За Шкафчиња За Фиоки Спецификација : Тип На Ставка : Биометриски Отпечаток Од Прст Паметен Материјал За Заклучување На Производот : Метод НА заклучување НА ТЕЛОТО НА АБС : Чист Отпечаток Од прст Капацитет За отпечатоци : 20 парчиња Тип На батерија : Ааа Модел На Сува ќелија Батерија : Lr03numbery на Батерии : 2battery Живот : Стојат за три месеци, Континуирано Менувајте И Заклучувајте Повеќе Од 1000 Пати Метод На Полнење : микро, Usb 5v1 Време На Препознавање :

R

Им се допаѓа и на купувачите